top of page

Regulamin

Niniejszy regulamin świadczenia usług drogą elektroniczną określa zakres i warunki umawiania i rezerwacji terminu wizyt za pośrednictwem strony internetowej: dietetykania.pl

Rejestracja wizyty odbywa się drogą mailową (konsultacje@dietetykania.pl).

Zarejestrowanie wizyty automatycznie oznacza akceptację Regulaminu, Polityki prywatności i RODO.

Konsultacje odbywają się on-line w formie wideokonferencji na platformie Google Meet. Nie jest wymagane specjalne oprogramowanie lub instalowanie aplikacji.

Najpóźniej na 4 dni przed ustalonym terminem konsultacji należy przesłać na podany adres mailowy: konsultacje@dietetykania.pl wszystkie wypełnione dokumenty i zrealizowane badania oraz opłacić wizytę.

Brak przesłania dokumentacji lub brak opłaty skutkuje odwołaniem wizyty.

Jednorazowe przełożenie wizyty jest bezpłatne, może odbyć się najpóźniej 24h przed planowaną wizytą.

Odwołanie zarezerwowanego terminu wizyty jest możliwe przez wysłanie wiadomości e-mail na adres podany w Regulaminie. Nie przewiduje się innej możliwości odwołania rezerwacji.

W przypadku nieobecności na wizycie bez wcześniejszej informacji termin wizyty przepada, a płatność nie zostanie zwrócona.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania zarezerwowanego terminu wizyty najpóźniej na godzinę przed terminem z powodów losowych. W razie odwołania wizyty zaproponuję pacjentowi nowy termin. W przypadku braku akceptacji nowego terminu wizyty lub niezaakceptowania go zwracam całą kwotę na podany numer konta.

Płatności dokonujemy na numer konta: 88 1090 2590 0000 0001 5347 9379.

Po wizycie w ciągu 7 dni roboczych zalecenia i jadłospis są wysyłane na adres mailowy podany przez pacjenta.

Zobowiązuję się do zachowania w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych od pacjenta w związku ze świadczonymi usługami, w szczególności informacji o stanie jego zdrowia.

Data uzgodnienia terminu wizyty jest równoznaczna z datą zawarcia umowy.

Pacjent ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia zawarcia umowy.

W celu skorzystania z prawa odstąpienia od umowy pacjent musi poinformować o swojej decyzji przesyłając jednoznaczne oświadczenie w tym zakresie drogą elektroniczną.

W przypadku odstąpienia od zawartej umowy zwracam pacjentowi otrzymane od niego płatności w ciągu 7 dni roboczych.

Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów wskazanych w art. 38 ustawy o prawach konsumenta. Konsument=Pacjent. Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje w szczególności w odniesieniu do umów:

– o świadczenie usług, za które pacjent jest zobowiązany do zapłaty ceny, jeżeli usługa została w pełni wykonana za wyraźną i uprzednią zgodą pacjenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia utraci prawo odstąpienia od umowy, i przyjął to do wiadomości.

W przypadku, gdy pacjent odstąpi od umowy po rozpoczęciu świadczenia usługi przeze mnie, ma on obowiązek zapłaty za świadczenia spełnione do chwili odstąpienia od umowy. Za wykonywanie usługi uznaje się także analizę sytuacji i potrzeb pacjenta, którą przeprowadzam przed konsultacją – przystępuje do wykonania usługi po zawarciu umowy, w szczególności za realizację usługi uznaje się wysłanie dzienniczka żywieniowego i wstępnego planu żywieniowego.

Jeśli w toku rezerwacji usługi pacjent wyraził zgodę na wykonanie umowy i rozpoczęcie świadczenia usługi przed upływem terminu do odstąpienia od umowy, a usługa została wykonana w całości, konsument traci prawo do odstąpienia od tej umowy.
Zastrzegam sobie prawo do dokonywania zmian Regulamin
u.

bottom of page